Často kladené otázky

Hudba sa pripája pomocou čiernej skrinky umiestnenej na stole v tanečnej sále. Stačí stlačiť tlačidlo a pripojiť zariadenie z ktorého chcete hudbu prehrávať. Pomocou 3,5 mm jack vstupu prípadne redukcie (treba si priniesť) na iphone alebo mac, prípadne android.
Áno, v priestoroch wemove sú k dispozícii aj šatne a sprchy.
Wemove sály si je možné rezervovať na mesiac dopredu v ľubovoľnom čase počas prevádzkových hodín od 7:00-21:00
Kľúčiky na skrinky si viete požičať priamo v bare za poplatok.
Teplotu v tanečnej sále je možné si nastaviť priamo cez regulátory umiestnené na stene za zrkadlovými dverami v každej sále.
Pomôcky na cvičenie prípadne jogamatky je potrebné si priniesť.
Ak máte v sále problém so zvukom je potrebné kontaktovať našu linku 0910 373 373, prípadne si viete požičať rezervný prenosný reprák priamo z baru.
Áno v tanečných sálach wemove je možné uskutočniť videozáznam ako aj fotky, budeme tiež radi ak nás označíte na sociálnych sieťach wemove.sk.
Parkovanie je možné v podzemnej garáži na -1.
V tanečných sálach bohužiaľ nie je povolené konzumovať jedlo ani nápoje v sklenených fľašiach. Priestory na to určené sú priamo v bare.
Na baletizole je možné tancovať aj v opätkoch avšak s ochrannými násadami.
Wemove priestory je možné si prenajať na všetky pohybové aktivity, fotenia, natáčania, individuálne hodiny, tanečné kurzy, workshopy, cvičenia či kondičné tréningy, ale aj hodiny spevu či herectva. K dispozícii sú pre jednotlivcov ako aj pre firmy.
Ak ste rezervovali hodinu a chcete ju zrušiť, je možné tak urobiť 48 hodín pred uskutočnením hodiny a peniaze vám budú vrátene naspäť na účet.